Darmowa Dostawa - od 250zł
Stacjonarny Sklep SUP w Warszawie   Tel: +48 510 070 090
STRONA W PRZEBUDOWIE - ZAPRASZAMY NA WWW.KINGOFSPORT.PL

Aquatone Aquatone PLUS 11'0"

Aquatone


Aquatone Aquatone PLUS 11'0"

Deska SUP Aquatone  Wave Plus 11'0″

 WAVE PLUS to deska SUP all-around dla użytkowników początkujących i średnio zaawansowanych, szukających SUPa do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Przedni rocker 27cm pozwala desce poradzić sobie nawet z małymi falami. Na pokładzie dodano dwa dodatkowe D-ringi służące do przymocowania siedziska, dzięki czemu możemy pływać SUPem wygodnie również w pozycji siedzącej. Najbardziej popularny kształt SUPa, extra szerokość (81 cm)i duża grubość deski (15 cm) sprawiają, że deski WAVE PLUS mają łatwy ślizg.
 

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ11'0"/335cmSZEROKOŚĆ32"/81cm
GRUBOŚĆ6"/15cmWYPORNOŚĆ310l
IL. UŻYTKOWNIKÓW1MAKS. CIŚNIENIE15psi
ZALECANA. WAGA UŻYTK.98kg/216lbsMAKS. OBCIĄŻENIE145kg/319lbs
WAGA9.7kg/21.4lbsKOD PRODUKTUTS-201
 

TWARDE FAKTY

  • Zastosowanie stringerów o szerokości 13 cm na całej długości deski i na burtach wzmacnia sztywność i bezpieczeństwo, nawet przy falach i silnym wietrze.
  • Lekki materiał Drop Stitch zastosowany w modelu WAVE zdecydowanie zmniejsza wagę deski, przy zachowaniu sztywności
  • Unikalny nadruk graficzny z serii "Fale"
  • Pokład pokryty pianką EVA 4 mm o strukturze diamentu zwiększa komfort pływania i poprawia przyczepność.
  • Stalowe kółeczka D-Ring pozwalające na holowanie deski, zamocowanie bagażu na rufie, dodatkowe 2 kółeczka do zamocowania siedziska kajakowego (opcja)
  • Zintegrowane uchwyty bagażowe na rufie wraz z linką mocującą
  • Centralny uchwyt do przenoszenia deski
  • Pojedynczy, łatwy w montażu centralny fin 9" push-in
  • Zestaw akcesoriów w komplecie: plecak na SUP`a, pompka ręczna, smycz bezpieczeństwa (leash) oraz aluminiowe wiosło ALLSTYLE z płynną regulacją

GALERIA PRODUKTU

  

TECHNOLOGIA

 
EXTRA SZEROKAPompowane deski Aquatone oferują szeroki kształt odpowiedni dla wszystkich poziomów umiejętności.Szerokość 32" (81cm) zapewnia doskonałą stabilność przy zachowaniu ślizgu po wodzie z minimalnym oporem. 
    
15CM GRUBOŚĆWszystkie deski Aquatone mają grubość 6 cali (15cm), co sprawia, że SUP`y są super stabilne w porównaniu do desek 4 calowych (10cm). Dodatkowe 2 cale są doskonałe w przypadku większego wioślarza, który chce mieć pewność, że na desce nie będzie absolutnie żadnego ugięcia pod dużym ciężarem.6-calowa deska jest również idealna dla każdego, kto chce czuć się bardzo bezpiecznie będąc na wodzie. 
    
FOOTPAD O STRUKTURZE DIAMENTUJednoczęściowa, miękka, szorstka pianki EVA 4mm o diamentowej strukturze zapewnia doskonałą przyczepność i komfort. 
    
MIEJSCE NA BAGAŻElastyczna linka bungee pozwala na łatwe i bezpieczne przewożenie bagażu. W prosty sposób zabierzesz ze sobą torbę dry bag, prowiant czy butelkę z wodą. 
    
CENTRALNY UCHWYTCentralnie umieszczony uchwyt do łatwego podnoszenia i transportu deski. Wszystkie uchwyty Aquatone są wykonane z neoprenu z gumową podkładką, zapewniają użytkownikowi solidny chwyt i wygodne przenoszenie SUP`a. 
    
MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA SIEDZISKA KAJAKOWEGODwa dodatkowe kółeczka D-ring umieszczone pośrodku deski pozwalają na dołączenie opcjonalnego siedziska kajakowego.  
 

AKCESORIA

 
WIOSŁO ALLSTYLE
POMPKA RĘCZNA
PLECAK GEAR BACKPACK SUP COIL LEASH FIN CENTRALNY 9" PUSH-IN

Produkt na zamówienie
Wybrany produkt jest dostępny na zamówienie 1590.00