Darmowa Dostawa - od 250zł
Stacjonarny Sklep SUP w Warszawie   Tel: +48 510 070 090
STRONA W PRZEBUDOWIE - ZAPRASZAMY NA WWW.KINGOFSPORT.PL

Red Paddle Co Ride 10 6 Special Edition +plecak+pompka+zestaw na telefon 2022

Red Paddle Co


Red Paddle Co Ride 10 6 Special Edition +plecak+pompka+zestaw na telefon 2022

Jeśli szukasz jednego modelu deski w bogatej gamie Red Paddle Co, to z zamkniętymi oczami możesz postawić na Ride 10'6". Ride to od lat nasz najpopularniejszy dmuchany SUP na świecie. Przez lata zdobył niezliczoną ilość nagród a jego sprawdzona konstrukcja jest co roku udoskonalana. Swoją niesamowitą popularność zawdzięcza niezwykłej uniwersalności. Nie ma sobie równych na płaskiej wodzie. Jest szybki - dzięki czemu wystarczy zaledwie kilka odepchnięć wiosłem by cieszyć się pokonywaniem długich odcinków bez wysiłku.

Jego duża stabilność sprawi, że bez problemu zabierzesz na niego swoje pociechy (i/lub partnerkę) a zaokrąglony kształt powoduje, że największe nawet fale nie będą dla niego problemem. Red Paddle Co jako pionier dmuchanych desek SUP od lat dysponuje najbardziej zaawansowaną technologią na świcie. Dzięki temu nasze deski mają zaledwie 120mm grubości przy osiągnięciu dużo większej sztywności niż deski dwa razy grubsze. To wprost przekłada się na ultra lekką wagę oraz dużo mniejsze gabaryty po spakowaniu. Znikoma grubość SUPa ułatwia znacznie pływanie, powoduje, że środek ciężkości jest znacznie niżej oraz przede wszystkim nie stawia takich oporów podczas płynięcia pod wiatr.  

Nasza opatentowana technologia komputerowego klejenia warstw PVC o nazwie MSL oszczędza prawie 2kg wagi, nieporównywalnie usztywnia konstrukcję deski oraz eliminuje ludzkie błędy podczas ręcznego klejenia warstw. Dzięki temu możesz być pewien, że każdy Red to produkt wyznaczający granice perfekcji.


Artykuł dostępny w magazynie, wysyłka w 24h
-+
4399.00